602 211 733 nebo 775 321 301 martinsekal@podlahy-renovace-sekal.cz
Marmoleum - přírodní podklahová krytina

Pokládka PVC, linolea Praha

Pokládka PVC podlah je populární především díky vysoké odolnosti PVC, která z něj dělá ideální povrch do jakéhokoliv bytu, domu i kanceláře. Praha je plná bytů s podlahami z PVC, stačí se jen dívat kolem sebe. Téměř denně si můžete kdekoliv prohlédnout realizovanou pokládku linolea a přesvědčit se, že se jedná o opravdu odolné, a přitom cenově přijatelné řešení. Pokládka linolea je navíc zárukou minimálních nároků na údržbu a vysoce spolehlivé tlumení hluku.

Pokud chcete dodat interiéru trochu přírody, objednejte si pokládku marmolea. Toto linoleum je téměř ze 100 % vyrobené z přírodních látek a v ložnicích, kuchyních i ostatních pokojích vypadá skvěle. Pokládku marmolea jsme už realizovali v desítkách interiérů a budeme rádi, pokud další v řadě našich spokojených klientů budete právě vy. Pokud jste z Prahy, rádi k vám přijedeme a zajistíme pokládku marmolea nebo PVC i u vás doma.

Linoleum, marmoleum ani podlahy z PVC však nejsou jen výsadou bytů v Praze a dalších městech. Velmi dobře budou všechny tyto materiály vypadat i na chalupě nebo chatě v kombinaci s přírodními materiály. Ve všech případech a u všech těchto 3 materiálů přijde vhod nejen jejich příznivá cena, ale především velmi snadná údržba, která z nich dělá téměř nesmrtelné materiály. Další výhodou těchto materiálů je opravdu obrovská škála jejich designových provedení – ze stovek kombinací vzorů a barevných odstínů si vybere opravdu každý.

Pokládku PVC pro vás zajistíme kdekoliv po celé Praze. Za sebou máme nespočet bytů, kde jsme pokládku PVC již realizovali a stojí za námi desítky spokojených zákazníků. Za spoustu let, kdy se věnujeme pokládce PVC i pokládce linolea, už víme, na co si dát při pokládce pozor a jak ji dotáhnou k dokonalosti. K takové dokonalosti, aby se vám vaše podlaha líbila i za 10 let a vy s ní byli stále spokojení.

Sídlo

U pošty 1474
Praha 8 Libeň
Tel.: 602 211 733