602 211 733 nebo 775 321 301 martinsekal@podlahy-renovace-sekal.cz
Plovoucí podlaha

Pokládka plovoucích podlah Praha

Pokládka plovoucích podlah pro nás není žádnou novinkou a „ozdobili“ jsme pomocí nich už desítky bytů i rodinných domů po celé Praze. Plovoucí podlahy jsou oblíbené především kvůli akustické izolaci, kterou zaručují – díky unikátní technologii nepřenáší plovoucí podlahy hluky do ostatních částí domu. Pokládku plovoucích podlah často klienti volí i z důvodu rychlé montáže a čistotě při pokládce. Když ráno odejdete z domu, my se pustíme do práce. Když se odpoledne vrátíte, bude na vás čekat nádherná plovoucí podlaha.

Při pokládce plovoucích podlah je důležité poctivě dodržet stanovený postup pro dosažení dokonalého výsledku. Podklad, na který budeme podlahy pokládat, nejprve očistíme a napenetrujeme. Postaráme se, aby byla podlaha dokonale rovná, a všude penetraci perfektně vyrovnáme. Poté položíme pěnovou folii mirelon pro odvádění vlhka a změkčení chůze. Následuje jedna z nedůležitějších fází – vymyslet, v jaké podobě bude podlaha položená. Standardně se začíná zleva doprava, pokud ale budete mít atypický tvar místnosti, vymyslíme takové řešení, které bude vypadat nejlépe. Následně se už dostane na samotnou pokládku plovoucí podlahy.

Nemusíte se bát, nezůstane po nás příliš prachu nebo jiné špíny. Pokládku plovoucích podlah navíc zvládneme během pár hodin, takže vás ani nečeká dlouhodobě uzavřená místnost, přes kterou nebudete moci projít. Vsaďte léta zkušeností, které jsme při pokládce plovoucích podlah nasbírali, a uvidíte, že se do své nové plovoucí podlahy zamilujete během pár okamžiků!

Jednoduchá údržba, příznivá cena a pevnost podkladu, to jsou další výhody, kvůli kterým najdete realizovanou pokládku plovoucích podlah v čím dál více bytech po celé Praze. Dodejte i vy moderní styl vašemu interiéru a nechte si od nás zajistit pokládku plovoucích podlah. Pracujeme po celé Praze a rádi k vám předem přijedeme a domluvíme se na konkrétních detailech spolupráce – termínu, vzhledu podlahy a samozřejmě i ceně.

Sídlo

U pošty 1474
Praha 8 Libeň
Tel.: 602 211 733