602 211 733 nebo 775 321 301 martinsekal@podlahy-renovace-sekal.cz
Marmoleum - přírodní podklahová krytina

Oprava, renovace parket Praha

Parkety jsou stálicí na vrcholu žebříčku oblíbenosti dřevěných podlahových krytin a rozhodně se tomu nemůžeme divit. Pokud je totiž zajištěná kvalitní pokládka parket, slouží tato podlahová krytina spoustě generacím. Pro obnovení jejich původní krásy stačí v intervalu několika let zajistit opravu parket, parketové podlahy, která znamená především broušení parket. A jestli dáváte přednost vysoce lesklému provedení, určitě byste neměli zapomínat ani na lakování parket.

Parkety často najdete ve starších bytech ze 70. a 80. let minulého století. V takovém případě je však potřeba počítat s tím, že velmi brzy dojde na opravu parket. Na první pohled by se mohlo zdát, že opravu parket – jejich broušení a lakování – zvládne hravě každý za jedno odpoledne. Pokud však chcete opravdu obnovit krásu parket a zajistit, aby vypadaly doslova jako nové, tou nejjistější volbou je pozvat si na opravu parket odborníky. Odborníky, kteří za spoustu let zkušeností vědí, po čem staré parkety touží a jakou péči si zaslouží.

O renovaci vašich parket se postaráme, ať už bydlíte v centru Prahy nebo na venkově. Stačí nám zavolat na telefonní číslo uvedené v Kontaktech nebo klidně jen napsat e-mail – spolu se pak domluvíme, kdy se k vám na parkety přijedeme podívat a který termín opravy parket pro vás bude nejvhodnější. Zajistíme, aby po renovaci vypadaly vaše parkety jako nové a aby se opět staly výrazným prvkem vašeho domova, stejně jako tomu bylo dřív.

Pokud jste z hlavního města Praha, rádi se o renovaci vašich parket, parketové podlahy sami postaráme. Provádíme renovace parket, opravy parket, broušení parket, lakování parket a v případě potřeby i pokládku parket – zkrátka zajistíme, aby vaše parkety vypadaly stejně dokonale, jako by byly poprvé položené teprve před pár vteřinami. Vyberte si sami, jaký typ pokládky parket chcete ve svém novém bytě v Praze: dáváte přednost cihlovému, čtvercovému nebo proplétanému vzoru?

 

Základní vzory pokládaných parket

Stromeček Čtverec Čtverec s kostkou
Renovace, oprava parket, parketových podlah ve vzoru Stromeček - Praha Renovace, oprava parket, parketových podlah ve vzoru Čtvereček - Praha Renovace, oprava parket, parketových podlah ve vzoru Čtverec s kostkou - Praha
Proplétaný Proplétaný 2 Cihlový
Oprava, renovace parket, parketových podlah ve vzoru Proplétaný - Praha Oprava, renovace parket, parketových podlah ve vzoru Proplétaný 2 - Praha Oprava, renovace parket, parketových podlah ve vzoru Cihlový - Praha

Sídlo

U pošty 1474
Praha 8 Libeň
Tel.: 602 211 733