602 211 733 nebo 775 321 301 martinsekal@podlahy-renovace-sekal.cz

Pokládka koberců Praha

Pokládka koberců v jakékoliv místnosti má hned několik výhod – jednou z těch nejvýznamnějších je snížení hluku, který dokáže koberec spolehlivě utlumit. To ocení nejen majitelé bytových domů v Praze, ale i obyvatelé vícepatrových domků na kraji města. Pokládka koberců zaručí také mnohem větší komfort. Díky kobercům vás ani děti nebudou studit nohy a navíc koberce snižují riziko uklouznutí.

Ať už dřevěná podlaha, vinylová podlaha nebo marmoleum vypadají sebelíp, jsou místa, pro která je tou správnou a jedinou volbou pokládka koberců. Jedním z takových míst je třeba dětský pokojíček, ve kterém vaše ratolesti tráví spoustu času hraním si na zemi. Mějte jistotu, že budou dostatečně v teple i při hodinovém skládání puzzle a místo podlahy k nim do pokoje raději zvolte kvalitní koberec.

Položit nový koberec vám přijedeme kdekoliv nejen po celé Praze. A žádná práce pro nás není natolik malá, abychom vám s ní nepomohli. Nezáleží na tom, jestli potřebujete zajistit pokládku koberce v obývacím pokoji o 25 metrech čtverečních anebo v předsíni, široké sotva půl metru. Za léta našeho fungování jsme již položili stovky metrů koberců i v atypických místnostech, takže nás jen tak něco nepřekvapí. Víme, na co si dát při pokládce koberců pozor, jak správně postupovat i co rozhodně nedělat a všechny naše zkušenosti se snažíme zúročit jen v jeden cíl – ve spokojenost našich klientů, kterým se po nově položeném koberci bude chodit jedna báseň.

Pokládku koberce vám zařídíme kdekoliv, jak v bytě v centru Prahy, tak i v rodinném domku na předměstí. Není to pro nás žádná novinka a s pokládkou koberců máme za roky své praxe bohaté zkušenosti. Zvládáme pokládku koberců ve velkých místnostech i v pokojích s atypickým tvarem. Přijedeme k vám kamkoliv po celé Praze a předem se domluvíme na termínu realizace i celkové ceně pokládky koberců.

Sídlo

U pošty 1474
Praha 8 Libeň
Tel.: 602 211 733