602 211 733 nebo 775 321 301 martinsekal@podlahy-renovace-sekal.cz

Renovace dřevěných podlah Praha

Ať vaše podlaha opět září jako nová! Jsme tu pro vás ve chvíli, kdy sháníte spolehlivého řemeslníka, který se postará o broušení, pokládku i renovaci dřevěných podlah. Nezaměřujeme se pouze na dřevěné podlahy, ale i na plovoucí podlahy, linolea, marmolea, palubkové podlahy – díky spoustě let zkušeností jsme pro vás schopni realizovat pokládku většiny typů podlahových krytin. Pokud je vaším domovem Praha a potřebujete renovaci dřevěné podlahy, jsme připraveni vám přijet pomoci.

Dřevěná podlaha dokáže zútulnit jakýkoliv prostor a může se stát nejen vhodným doplňkem, ale i hlavním designovým prvkem celé místnosti. Ale jen v případě, že je kvalitně a vkusně realizovaná. Přijedeme k vám domů a postaráme se o renovaci dřevěných podlah tak, aby vypadaly na první pohled jako nové! Nezáleží na tom, jestli bydlíte v centru Prahy nebo v domku za městem, renovaci dřevěných podlah provádíme v moderních bytech i klasických chalupách. Postaráme se, aby vaše podlaha opět upoutala pohledy všech, kdo vkročí do místnosti!

Na poctivou ruční práci je opravdu radost pohledět! Stejně tak se můžete kochat i vy, pokud si nás pozvete na renovaci dřevěných podlah i u vás doma. I velmi staré dřevěné podlaze dokážeme vrátit její lesk a krásu. Díky mnohaletým zkušenostem přesně víme, jak při renovaci podlah postupovat, aby byla maximálně prodloužena jejich životnost a aby se jim dostalo té nejkvalitnější péče. Po odborně a kvalitně provedené renovaci podlah se vám pak krytina odmění svoji krásou a znovuobnoveným leskem.

Jste-li z hlavního města Praha, rádi se s vámi sejdeme před renovací nebo pokládkou podlahy a dopodrobna probereme termín realizace, ukážeme vám vzorky i stanovíme přesnou cenu. S námi budete mít jistotu, že vás pokládka podlahové krytiny nebude stát jmění. Naše práce nás baví a rozumíme jí – přesvědčte se o tom při renovaci staré dřevěné podlahy nebo pokládky podlahy nové i u vás doma.

Doprava 300 Kč za den nebo dohodou po Praze

 

Renovace dřevěných podlah Praha

Dřevěná podlaha

Sídlo

U pošty 1474
Praha 8 Libeň
Tel.: 602 211 733